Мы работаем: Пн-Пт: 09:00 - 19:00; Сб: 10:00 - 17:00; Вс: выходной
г. Киев

0 800 216 905

(бесплатно с мобильного)

Дихайте на повні груди!

Не новина, що систему кондиціонування повітря в салоні необхідно періодично обслуговувати, так само як ми обслуговуємо двигуни або гальма, тощо.

Що треба робити?

  1. Перевіряти та, за необхідності, заправляти систему газом - холодагентом. Це забезпечить ефективну роботу кондиціонера та продовжить термін служби компресора.
  2. Замінювати фільтри салону. Новий фільтр ефективніше затримує пил та частинки бруду і т.ін.
  3. Проводити антибактеріальне очищення вузлів системи: випаровувача, дефлекторів та повітропроводів. Бо там, де є волога – є середа для існування бактерій.

Як часто це треба робити?

Мінімум один раз на рік.

Чому це важливо?

Тому, що це напряму впливає на якість повітря, яким дихаєте Ви, та Ваші пасажири, що в свою чергу впливає на найголовніше – Ваше здоров’я!

Що ми пропонуємо?

На протязі червня місяця Сезонний сервіс систем кондиціонування з приємними «плюшками» у вигляді знижок на роботи та матеріали.

Так діагностика системи коштує від 380 грн. Регулярна вартість від 475 грн.  Під діагностикою мається на увазі загальна перевірка роботи, перевірка на протікання газу та його кількості в системі. Ця вартість не включає роботи по усуненню несправностей.

Антибактеріальна очистка системи – від 520 грн. Регулярна вартість від 725 грн. Вартість включає роботи та спеціальні бактерицидні засоби.

Вартість фільтру салону розраховується під конкретну модель автомобіля, тому ми не вказуємо «ціна від», бо це буде дуже розпливчато.

Отже резюмуючи, до 30 червня запишіться, приїздіть, ми виконаємо повний сервіс системи кондиціонування повітря, економте та дихайте на повні груди!

Ваш Renault Doctor Service,